Penzión Dinda je rodinný penzión nachádzajúci sa neďaleko mesta Stará Ľubovňa v doline ľubovnianskych kúpeľov, na rozhraní Severného Spiša a Horného Šariša, v blízkosti Pieninského národného parku a Levočských vrchov.

Náš penzión je vhodný pre rodiny s deťmi, na romantické víkendy vo dvojici, na menšie spoločenské akcie (rodinné oslavy, teambuildingy), a tiež aj ako ubytovanie počas služobných ciest.

Penzión Dinda ponúka komfortné ubytovanie počas celého roka v deviatich izbách dvoj a trojlôžkových izbách s možnosťou prístelky. Každá izba je vybavená vlastným sociálnym zariadením, sprchou a TV. Hosťom je k dispozícii bezplatné parkovanie a wi-fi pripojenie.

V penzióne sa tiež nachádza reštaurácia so štýlovým dreveným zariadením, v ktorej si vychutnáte miestne špeciality. Pri ubytovaní máte tiež možnosť objednať stravovanie a to v podobe raňajok, polpenzie alebo plnej penzie.

Súčasťou penziónu je mini ZOO, kde sa Vaše deti môžu oboznámiť so životom domácich hospodárskych zvierat ako sú kone, kravy, ovce, husi…

Priamo nad penziónom sa nachádza lyžiarske stredisko s troma vlekmi (3 x 400m) a so zjazdovkami vhodnými pre začiatočníkov a mierne pokročilých lyžiarov.

V neďalekom hoteli Sorea (200 m) je k dispozícií plavecký bazén. V blízkosti vyviera niekoľko minerálnych prameňov bohatých na železo a magnézium, ktoré blahodarne pôsobia pri chorobách žalúdka, čriev, obličiek, pečene, dýchacích a močových ciest a pri niektorých ženských a nervových poruchách.

Izby

Penzión Dinda Strachan | Izba 1

Izba č. 1

Trojlôžková izba s balkónom a vlastnou kúpeľňou a sociálnym zariadením. Izba je vybavená TV.


Penzión Dinda Strachan | Izba 2

Izba č. 2

Dvojlôžková izba s balkónom a vlastnou kúpeľňou a sociálnym zariadením. Izba je vybavená TV.


Penzión Dinda Strachan | Izba 3

Izba č. 3

Trojlôžková izba s balkónom a vlastnou kúpeľňou a sociálnym zariadením. Izba je vybavená TV.


Penzión Dinda Strachan | Izba 2

Izba č. 4

Dvojlôžková izba s balkónom a vlastnou kúpeľňou a sociálnym zariadením. Izba je vybavená TV.


Penzión Dinda Strachan | Izba 5

Izba č. 5

Štvorlôžková izba s balkónom a vlastnou kúpeľňou a sociálnym zariadením. Izba je vybavená TV.


Penzión Dinda Strachan | Izba 6

Izba č. 6

Trojlôžková izba (manželská posteľ + samostatné lôžko) s balkónom a vlastnou kúpeľňou a sociálnym zariadením. Izba je vybavená TV.


Izba č. 7

Dvojlôžková izba s balkónom. Izba je vybavená TV. Kúpeľňa so sociálnym zariadením (na chodbe) je spoločná s izbou č. 9, preto sa tieto izby ponúkajú dokopy - vhodné pre štvorčlennú rodinu.


Izba č. 8

Šesťlôžková izba s balkónom a vlastnou kúpeľňou a sociálnym zariadením. Izba je vybavená TV. Vhodná pre väčšiu rodinu alebo skupinu.


Izba č. 9

Dvojlôžková izba s balkónom. Izba je vybavená TV. Kúpeľňa so sociálnym zariadením (na chodbe) je spoločná s izbou č. 7, preto sa tieto izby ponúkajú dokopy - vhodné pre štvorčlennú rodinu.